Broneermistingimused

Majutust ja broneerimist pakub Kagu Hostel asukohaga Võru, Räpina maantee 7a, mille omanikuks on MELIRAN OÜ registrikoodiga 12034984.

Broneerimistingimused kehtivad isikutele, kes broneerivad toa kaguhostel.ee kodulehelt.

Tubade valimine

 • Tubasi saab broneerida avalehel otsinguribalt valides kuupäevad ja inimeste arvu või valides lehelt https://kaguhostel.ee/toad/
 • Kõikidel tubadel on juures informatsioon, pildid ja hinnad mis on eurodes ning sisaldavad käibemaksu.
 • Hinnad on välja toodud öö kohta.
 • Minimaalne broneering on üks öö.
 • Valides inimeste arvu kuvatakse toad kuhu mahub valitud arv inimesi.

Broneerimine

 • Broneerimiseks tuleb valida tuba (toad) ja lisada see (need) ostukorvi.
 • Seejärel kontrollida andmed üle ning vajutada nuppu “mine maksma”
 • Kassas tuleb täita arvelduse andmed, kohustuslikud on tärniga (*) märgitud. Kindlasti lisada saabumise kellaaeg.
 • Maksmiseks on kaks võimalust – pangaülekandega (peale laekumist kinnitame manuaalselt broneeringu) või Maksekeskus AS-i poolt pakutavad Visa/MasterCard ja Eesti pangalingid (Swedbank, SEB, LHV, coop bank).
 • Klient saab broneeringu edukal kinnitusel e-kirja

Maksmine

 • Pangaülekanne – ülekanne meie kontole (peale laekumist kinnitame manuaalselt broneeringu esimesel võimalusel)
 • Maksa pangalingi või krediitkaardiga – Visa/MasterCard, Swedbank, SEB, LHV, coop bank

Makseid vahendab Maksekeskus AS. Tasumine toimub väljaspool Veebipoodi turvalises keskkonnas – pangalingiga tasumisel vastava panga turvalises keskkonnas ja krediitkaardiga tasumisel Maksekeskus AS turvalises keskkonnas. Müüjal puudub ligipääs kliendi panga ja krediitkaardi andmetele. Leping jõustub alates tasumisele kuuluva summa laekumisest Veebipoe arvelduskontole.

Kagu Hostel (MELIRAN OÜ) on isikuandmete vastutav töötleja ning edastab maksete teostamiseks vajalikud isikuandmed volitatud töötleja Maksekeskus AS-le.

Broneeringu tühistamine

Broneeringut on võimalik tühistada 30 päeva enne saabumise kuupäeva, saates sellekohase teate e-posti aadressile info@kaguhostel.ee. Sellisel juhul tagastatakse ettemakstud summa täies ulatuses 7 päeva jooksul alates kliendilt saadud tühistamisteate kättesaamisest kliendi poolt saadetud pangakontole. Tühistades broneeringu 14 päeva enne saabumise kuupäeva, tagastatakse saadud ettemaksust 50%. Lühema etteteatamise korral ettemaksu ei tagastata. Broneeringu tühistamisel tehtud ettemaksu ei tagastata vastavalt VÕS 53, lg3p2: “Käesoleva seaduse §-des 54-59 sätestatut ei kohaldata lepingutele, mis sõlmitakse veo-, majutus-, toitlustus- või meelelahutusteenuste kohta, kui pakkuja kohustub lepingut sõlmides osutama teenuse teatud tähtpäevaks või teatud tähtaja jooksul.”

Broneerimistingimustega nõustumine või keeldumine

Ostja nõustub broneermisitingimustega kinnitades seda e-poe kassas makse sooritamisel. Keeldudes broneerimistingimustega ei saa makset sooritada ega broneeringut lõpule viia.

Küsimuste korral palun ühendust võtta: info@kaguhostel.ee või +37256158113